KONST / Litografier / Litografi 11922253
nr 1192 2253
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Litografi, Stad. Signerad, numrerad 305/320. Motivet: 12x28 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:10:33
1/7 22:33:04
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg